Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha35) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Overview
sq: Panorama

en: Reset
sq: Rifillo

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Table
sq: Tabela

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›
