Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Overview
af: Oorsig

en: Table
af: Tabel

en: Moderation
af: Moderasie

en: Shortcuts
af: Kortpaaie
