Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Overview
cs: Přehled

en: Quote
cs: Citace

en: Media
cs: Média

en: Table
cs: Tabulka

en: Moderation
cs: Moderování

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Thumbnails
cs: Náhledy
