Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Quote
fi: Lainaus

en: Table
fi: Taulukko

en: Shortcuts
fi: Oikopolut

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Recent updates
fi: Viimeisimmät päivitykset
