Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Media
gl: Medios

en: Table
gl: Táboa

en: Moderation
gl: Moderación

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Thumbnails
gl: Miniaturas
