Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Overview
he: סקירה

en: Media
he: מדיה

en: Table
he: טבלה

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Recent updates
he: עדכונים אחרונים
