Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Media
hu: Média

en: Table
hu: Táblázat

en: Moderation
hu: Moderálás

en: Shortcuts
hu: Gyorshivatkozások

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Recent updates
hu: Legújabb frissítések

en: Recently created
hu: Frissen létrehozott

en: Paragraphs library item
hu: Bekezdéskönyvtár elem

en: Available library items
hu: Rendelkezésre álló könyvtárelemek

en: Select reusable paragraph
hu: Újrafelhasználható bekezdés kiválasztása
