Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Overview
id: Sekilas

en: Table
id: Tabel

en: Shortcuts
id: Jalan Pintas

en: Recently created
id: Baru saja dibuat
