Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Overview
is: Yfirlit

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Table
is: Tafla

en: Shortcuts
is: Flýtivísar
