Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Media
ka: მედია

en: Table
ka: ცხრილი

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები
