Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Table
km: តារាង

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់
