Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان
