Schema.org Blueprints Demo (all releases) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Overview
nl: Overzicht

en: Quote
nl: Citaat

en: Table
nl: Tabel

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Select content
nl: Inhoud selecteren

en: Browse content
nl: Blader door de inhoud

en: Recent updates
nl: Laatste updates

en: Recently created
nl: Recent aangemaakt

en: Paragraphs library item
nl: Paragrafenbibliotheek-item

en: Available library items
nl: Beschikbare bibliotheekitems

en: Select reusable paragraph
nl: Herbruikbare paragraaf selecteren
