Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha36) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Overview
pt: Vista global

en: Quote
pt: Citar

en: Table
pt: Tabela

en: Moderation
pt: Moderação

en: Shortcuts
pt: Atalhos

en: Thumbnails
pt: Miniaturas

en: Select content
pt: Selecione o conteúdo

en: Recently created
pt: Criado recentemente
