Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Overview
af: Oorsig

en: Reset
af: Herstel

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Table
af: Tabel

en: Spanish
af: Spaans

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Moderation
af: Moderasie

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
