Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Media
ar: وسائط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Table
ar: جدول

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Spanish
ar: إسبانية

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Shortcuts
ar: الاختصارات

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Apply filters
ar: عمل تصفية

en: Published status
ar: حالة النشر

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
