Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Overview
cs: Přehled

en: Quote
cs: Citace

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Table
cs: Tabulka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Spanish
cs: Španělsky

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Moderation
cs: Moderování

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Apply filters
cs: Použít filtry

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
