Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Quote
fa: نقل قول

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Table
fa: جدول

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Moderation
fa: مدیریت

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Shortcuts
fa: میان‌برها

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
