Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Published
fil: Inilathala

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: Shortcuts
fil: Mga maigsing ruta
