Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›
