Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Table
km: តារាង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់
