Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Reset
ms: Set semula

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Desc
ms: Menurun

en: Table
ms: Jadual

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Spanish
ms: Sepanyol

en: ‹ previous
ms: ‹ sebelum

en: next ›
ms: berikut ›

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Shortcuts
ms: Pintasan-pintasan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
