Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား

en: Spanish
my: စပိန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Shortcuts
my: Shortcut များ

en: - All -
my: - အားလုံး -
