Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Published
oc: Publicat

en: Media
oc: Mèdia

en: Table
oc: Tablèu

en: Sort by
oc: Triar per

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Moderation
oc: Moderacion

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
