Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Overview
pl: Przegląd

en: Reset
pl: Resetuj

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Table
pl: Tabela

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Moderation
pl: Moderacja

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: Select content
pl: Wybierz zawartość

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Recent updates
pl: Ostatnie zmiany

en: Recently created
pl: Ostatnio utworzone

en: Paragraphs library item
pl: Element biblioteki akapitów

en: Available library items
pl: Dostępne elementy biblioteki
