Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha37) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Overview
sv: Översikt

en: Reset
sv: Återställ

en: Quote
sv: Citera

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Table
sv: Tabell

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Spanish
sv: Spanska

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Apply filters
sv: Applicera filter

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Recent updates
sv: Nya uppdateringar
