Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
