Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Page
sq: Faqe

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Menus
sq: Menutë
