Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Links
gl: Ligazóns

en: Image
gl: Imaxe

en: Text
gl: Texto

en: Property
gl: Propiedade

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Properties
gl: Propiedades
