Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Links
hi: लिंक

en: Image
hi: चित्र

en: Text
hi: लेख
