Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Links
gu: કડીઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
