Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Image
hu: Kép

en: Text
hu: Szöveg

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Properties
hu: Tulajdonságok
