Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Links
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Text
ja: テキスト

en: Property
ja: プロパティー

en: Properties
ja: プロパティー

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
