Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Links
oc: Ligams

en: Image
oc: Imatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Property
oc: Proprietat

en: Properties
oc: Proprietats
