Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Action
pl: Akcja

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Image
pl: Obraz

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Medium
pl: Średnie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: author
pl: autor

en: Video
pl: Wideo

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Webform
pl: Formularz

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Path is required.
pl: Ścieżka jest wymagana.

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Header text
pl: Tekst nagłówka

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia

en: Status message
pl: Komunikat

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Paragraph type
pl: Rodzaj akapitu

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią
