Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha12) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Links
sk: Odkazy

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Published
sk: Zverejnené

en: Message type
sk: Typ správy

en: Medium
sk: Stredná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: Sidebar settings
sk: Nastavenia bočného panela

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Webform
sk: Webformulár

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Error message
sk: Chybová správa

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.
