Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha16) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Action
oc: Accion

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Image
oc: Imatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: View
oc: Veire

en: Audio
oc: Àudio

en: Notes
oc: Nòtas

en: Layout
oc: Afichatge

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Medium
oc: Mejan

en: Sort by
oc: Triar per

en: author
oc: autor

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Add field
oc: Apondre un camp

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Path is required.
oc: Lo camin es obligatòri

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Header text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: Needs review
oc: Nécessite una verificacion

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.
