Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha17) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат
