Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha17) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Image
se: Govva

en: View
se: Čájet

en: Content type
se: Šládja

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
