Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha18) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: View
lv: Skatīt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Content type
lv: Satura veids

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Header
lv: Galvene

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Medium
lv: Vidējs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Webform
lv: Webforma

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.
