Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha20) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
