Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha26) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Priority
ca: Prioritat

en: Action
ca: Acció

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Required
ca: Necessari

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Medium
ca: Mitjana

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Word count
ca: Contador de paraules

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Values
ca: Valors

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut
