Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha34) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Notes
eu: Oharrak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Medium
eu: Ertaina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: author
eu: egilea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Values
eu: Balioak

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Error message
eu: Errore mezua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Message types
eu: Mezu motak

en: Asc
eu: Goraka

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
