Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha35) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Medium
el: Μέσο

en: Desc
el: Φθί

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: Asc
el: Αύξ

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου
