Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha37) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
