Schema.org - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Block
lt: Blokas

en: Desc
lt: Maž

en: Events
lt: Įvykiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Asc
lt: Did
