Schema.org - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
