Schema.org - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
