Schema.org - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page
km: ទំព័រ
