Schema.org - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Title
de: Titel

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Locations
de: Orte

en: Departments
de: Abteilungen

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Available services
de: Verfügbare Dienste

en: Hospital
de: Krankenhaus
